Интер записа седма поредна победа в Серия А. „Нерадзурите” надвиха с 1:0 у дома Торино. Срещата беше от 19-ия кръг на Калчото. Единственото попадение в срещата вкара Дензъл Дъмфрис в 30-ата минута.

С успеха Интер събра 46 точки и продължава да бъде лидер във временното класиране. „Биковете” са 11-и с 25 точки.

В 7-ата минута Интер поиска дузпа за игра с ръка на Синго, но главният рефер не уважи претенциите им. Малко след това Мартинес стреля неточно. В 25-ата минута Милинкович-Савич се справи с удар на Брозович.

Пет минути по-късно „нерадзурите” откриха резултата. Домакините организираха опасна атака, която завърши с удар по зема на Дъмфрис, който вратарят на „биковете” не успя да отрази.

До края на първата част Лаутаро, Чалханоолу и Брозович се отчетоха с пропуски.

В началото на втората част Айна не намери очертанията на вратата. В 65-ата минута Торино получи право да изпълни пряк свободен удар на границата на наказателното поле, но Ханданович се справи с удара на Лукич.

В 88-ата минута Алексис можеше да се разпише, но и той не намери целта.