Отборът на Аталанта взе точка от визитата си на Интер в мача от 31-ия кръг на Серия А. Двубоят завърши при 0:0, а при все този развой Аталанта се изравни по точки с четвъртия в класирането Милан, но остана на петата позиция, заради по-слаби показатели. „Нерадзурите“ са трети с 57 пункта.

Двубоят не предложи много любопитни ситуации. Интер имаше известно превъзходство, а още в началото на двубоя гол на „синьо-черните“ не бе зачетен заради маркирана засада.

В последствие мачът влезе в спокойно русло без много положения и пред двете врати.

В 72-ата минута Раджа Наинголан бе добре намерен в наказателното поле и шутира. Изстрелът му обаче бе лишен от достатъчна сила и лесно бе спасен от вратаря на гостите Пиерлуиджи Голини.

В следващия кръг Интер гостува на Фрозиноне, а Аталанта приема Емополи.