Интер завърши 1:1 срещу гостуващия Торино в среща от 12-ия кръг на Серия А.

По този начин възпитаниците на Лучано Спалети направиха първа грешна стъпка като домакин през сезона в калчото след серия от пет поредни победи на "Джузепе Меаца".

След това равенство "черно-сините" събраха 30 точки и останаха на втората позиция на точка зад лидера Наполи, който по-късно днес гостува на Киево.

Домакините създадоха повече положения, но вратарят на съперника Салваторе Сиригу направи няколко впечатляващи спасявания, особено преди почивката.

През втората част гостите откриха резултата след час игра, когато Яго Фалке се измъкна между двама защитници на Интер и с удар от дъгата пред наказателното поле преодоля Самир Ханданович.

Домакините изравниха в 79-ата минута, когато Иван Перишич центрира отляво към границата на наказателното поле, Мауро Икарди свали към Едер, който отблизо направи 1:1.

Минута преди края Интер беше близо до пълен обрат, но Матиас Весино нацели напречната греда с изстрел от границата на наказателното поле. Торино заема 7-ото място в подреждането със 17 точки, но и с мач повече.