Треньорът на Интер Милано - Антонио Конте е останал много разочарован от грешките, които доведоха до загубата от Лацио с 1:2 снощи.

"Мисля, че показахме добра игра, но съм недоволен от резултата и от това как допуснахме головете. Ние буквално подарихме два гола на Лацио. Детайлите в такива мачове се оказват решаващи и цената на грешките нараства в пъти. Да, това е част от израстването и прогреса на отбора, в някои моменти момчетата бяха твърде наивни, а трябва да бъдат по-разкрепостени в такива мачове. Ние имахме подобни ситуации този сезон, когато откривахме резултата и губихме точки. Например в мачовете с Барселона и Борусия Дортмунд. Тогава всичко беше в нашите ръце, но падахме. Както вече казах, това е процес на израстване и ние трябва да преминем през него, за да реагираме правилно на всяка една ситуация. Веднага след почивката изглеждахме уплашени. Този аспект трябва да се подобри", заяви Конте.