Интер пропусна да спечели три точки срещу Киево, след като допусна гол в добавеното време във Верона и двата отбора завършиха наравно 1:1. По този начин "нерадзурите" останаха без победа в трети пореден мач и са на 14 точки зад Ювентус.

Интер организира бърза контраатака в 39-та минута и с нея почти спечели трите точки на "Бентегоди". Данило Д'Амброзио получи топката вляво на атаката и подаде на свободния пред вратата Иван Перишич, който вкара за крайното 1:0 с удар от близко разстояние. Киево обаче изравни в първата минута на добавеното време, когато Мариуш Степински изведе Серджо Пелисиер сам срещу Самир Ханданович и той прехвърли вратаря за крайното 1:1.

Интер вече няма победа в три поредни мача, в които отборът направи още равен 2:2 с Рома и загуби с 0:1 от Юве. Киево пък е последен с едва пет точки и е без победа през есенния полусезон.

В друг изтеглен мач Парма завърши наравно 0:0 с Болоня и остана на 12-а позиция. Болоня е на 18-о място.