Отборът на Интер записа изразителна победа при домакинството си на Аталанта в мач от Серия А. Домакините разбиха своя противник с 4:0 и записаха най-доброто си представяне от началото на сезона.

Срещата на „Сан Сиро” започна вихрено за „нерадзурите”, които успяха да натрупат преднина от два гола само в рамките на първите десет минути от срещата.

Берат Джемсити имаше нещастието да си реализира автогол в 4-ата минута, а шест по-късно Николо Барела удвои преднината на своите.

Втората част пък бе за Маркюс Тюрам, който вкара два гола, за крайното 4:0. Нападателят се разписа в 47-ата и 56-ата минути на срещата, за да предреши рано крайния победител в мача.

След три двубоя от началото на кампанията в Италия, Интер събра актив от седем точки след два успеха и равенство, и временно зае първото място в класирането. За Аталанта пък това бе втора загуба.