Българският национал Никола Илиев продължава да бележи голове за младежкия отбор на Интер Милано, като този път се разписа във вратата на Ювентус. Срещата от първенството на младежките отбори на Италия завърши 1:1. И двата гола паднаха след дузпи през второто полувреме, реализирани от Луис Хаса и Никола Илиев.

Хаса си спечели сам дузпа в 64-ата минута и я вкара за 1:0. 10 минути преди края току що появилият се на терена Еспозито беше повален в наказателното поле и от 11-те метра Никола Илиев беше точен за 1:1. Той можеше да се разпише още веднъж, но защитникът на домакините Скалия блокира с тяло удара на българина.

Никола Илиев беше сменен от румънския треньор на младежкия тим на „неадзурите“ Кристиан Киву в заключителните секунди на срещата. За българския талант попадението бе седмо във всички турнири – Примаверата и младежката Шампионска лига на УЕФА.