Примаверата на Интер се наложи над Наполи с 4:0 в мач от 17-ия кръг на шампионата. Българският национал Никола Илиев се отчете с три асистенции при успеха на „Нерадзурите“.

Александър Станкович даде аванс на Интер в 17-ата минута след страхотно попадение от далечна дистанция, а пет минути по-късно сърбинът удвои аванса на „нерадзурите“ след центриране на Илиев от корнер.

В 35-ата минута българският национал напредна по лявото крило и изведе Исиака Камате, който реализира за 3:0. След ново центриране на Никола Илиев от ъглов удар, той намери Денис Куратоло на първа греда, който с глава отбеляза четвъртото попадение за Интер.

„Нерадзурите“ се намират на 11-о място във временното класиране с актив от 21 точки, докато Наполи е 16-и със 17 пункта.