Българският национал - Никола Илиев, влезе като резерва за Интер при загубата с 2:0 като гост от Барселона в Младежката Шампионска лига. За каталунците защитникът Мартин Георгиев отново не попадна в групата за мача на своя отбор.

Илиев се появи в игра в 68-ата минута на мястото на Федерико Еспозито, в момент в който отборът му изоставаше с един гол, след като още в 8-ата минута Виктор Барбера беше открил резултата.

Нападателят обаче не успя да помогне на "нерадзурите" да избегнат втора загуба от този съперник в рамките на седмица. В добавеното време Унай Ернандес оформи крайното 2:0.

В другия мач от групата Виктория Пилзен и Байерн завършиха 3:3.

Барселона е лидер във временното класиране с 10 точки. Интер и Виктория имат по 4 точки, а Байерн е последен с три.