Мениджърът на германския Борусия Дортмунд Люсиен Фавър не остана доволен след загубата с 0:2 от Интер в Шампионската лига снощи. Той заяви, че тимът му е играл добре, но не се е възползвал от шансовете си, които е създал.

“Играхме добре. През първото полувреме стояхме солидно, но за съжаление ни вкараха. С изключение на него, всичко изглеждаше наред. Не създадохме много положения, но играехме много добре. Чакахме търпеливо и не позволявахме да ни атакуват на контраатаки. Имахме едно чисто положение, от което трябваше да се възползваме по-добре. Прибрахме се на почивката с гол пасив, но след това имахме няколко шанса да отбележим, преди Интер да вкарат за 2:0. Трябваше по-добре да оползотворим възможностите си. Планът ни бе да играем компактно и да пресираме в точния момент. Не може да очакваме да имаме твърде много положения срещу такъв отбор. Групата ни е тежка, но всичко е възможно”, сподели Фавър.