Отборът на Интер надви Шериф Тираспол с 3:1 в мач от Група D на Шампионска лига.

"Нерадзурите" поеха инициативата от първия съдийски сигнал, но откриващото попадение падна след половин час игра, когато Артуро Видал подаде към Един Джеко, който пък останал непокрит, прокара топката зад Челядник.

Шериф отвърна с добра възможност за Кристиано, но ударът му бе отразен от брилянтна проява на Ханданович.

Осем минути след подновяването на играта Шериф възстанови равенството чрез шедьовър на Себастиан Тил.

Радостта на гостите обаче бе краткотрайна, тъй като в 58-ата минута "нерадзурите" организираха страхотна атака, която завърши с гол на Артуро Видал.

В 67-ата минута Стефан де Врай също се разписа сред голмайсторите и оформи крайния резултат.

Така Интер се наложи над водача в класирането в групата, но не успя да го свали от лидерската позиция. Шериф все още оглавява класирането с 6 точки - колкото вече има и Реал. Какво направи испанският гранд в своя мач срещу Шахтьор вижте ТУК!