Интер ще глоби халфа си Артуро Видал заради необмислените му действия в сряда вечер, когато чилиецът си изкара два жълти картона в рамките на около 15 секунди по време на срещата с Реал Мадрид от Шампионската лига. Това се случи в 33-ата минута при резултат 1:0 в полза на "кралския клуб", когато полузащитникът нападна словестно главния арбитър Антъни Тейлър заради неотстъден наказателен удар в полза на "нерадзурите".

Getty Images/ Gulliver
29 снимки

La Gazzetta dello Sport съобщава, че клубът ще глоби играча, тъй като е поставил партньорите си в затруднено положение още през първата част, когато тимът вече е губил.

Понастоящем Интер има 2 точки от 4 мача в група "В". В следващия кръг възпитаниците на Антонио Конте ще гостуват на Борусия Мьонхенгладбах на 1 декември от 22:00 часа българско време.