Тимовете на Монако и Интер не се победиха в контрола, завършила 2:2. Монегаските поведоха с 2:0 с попадения на руснака Александър Головин и голмайстора Уисам Бен Йедер, но не успяха да удържи аванса си.

Френският тим започна отлично срещу класния си съперник, като откри резултата още в седмата минута чрез Головин след асистенция на Бен Йедер. Самият нападател удвои 23 минути по-късно.

“Нерадзурите” обаче успяха да се върнат в мача в 42-ата минута, когато Галярдини намали. През втората част французите доминираха в притежанието на топката, но не успяха да вземат предимство.

Вместо това те допуснаха изравнителен гол, като негов автор стана наскоро привлеченият от Емполи 20-годишен полузащитник Кристиан Аслани. Албанецът вкара след добавка, като секунда по-рано стражът на Монако отрази удар на Лукаку.