Юношеският национал Никола Илиев започна в титулярния състав на Интер Милано до 19 години при победата с 4:2 като гост срещу Шериф Тираспол в мач от груповата фаза в Младежката Шампионска лига. 17-годишният българин остана на терена до 64-ата минута, когато беше заменен от Енок Овусу.

Домакините поведоха в резултата още в осмата минута чрез Данила Форов, а 10 по-късно Чезаре Казадей пропусна дузпа за италианския гранд.
Интер Милано направи обрат след попадения на Фабио Абуизо девет минути преди почивката, на Джовани Фабиан в 40-ата минута. Лоренцо Пешетола покачи на 3:1 в 64-ата минута.Четвърт час преди края на редовното време Форов вкара втория си гол в мача и намали изоставането на Шериф, а Пешетола оформи крайното 4:2 в 81-ата минута.

Интер продължава да бъде лидер в група "D" на турнира с актив от 10 точки, докато Шериф все още няма спечелени точки.